В АТБ попередили про подорожчання товарів у всіх магазинах мережі – 24 Новини

В АТБ попередили про подорожчання товарів у всіх магазинах мережі

Магазини АТБ-Маркет користуються популярністю по всій Україні завдяки низьким цінам на продукцію. Однак в корпорації “АТБ” повідомляють, що незабаром вартість більшості продуктів харчування виросте в рамках 5 – 25 відсотків.

У пресслужбі корпорації “АТБ” пояснили, що на даний момент ведуться переговори з виробниками і постачальниками продукції в супермаркети мережі про збереження максимально низьких закупівельних цін. У той же час, вже ясно, що підвищення цін уникнути не вдасться, в Україні подорожчали паливо і сировина, з якої виробляються продовольчі товари. Йдеться про подорожчання бензину, газу, дизельного палива, а також борошна, цукру, соняшникової олії, яєць, молочних продуктів і т.д.

«На поточний момент практично всі постачальники, з якими співпрацює компанія “АТБ-Маркет”, заявили про підвищення цін на продукцію в рамках від 5% до 25%», – розповіли в пресслужбі АТБ.

В АТБ попередили про подорожчання товарів у всіх магазинах мережі

Ціни на закупівлю сировини для виробництва продуктів харчування в Україні дійсно сильно зросли. За останній рік, як повідомляють в Торгово-промисловій палаті, на 30-40% подорожчав цукор, більш ніж на 50% – яйця, на 25% рослинна олія, а зерно на сьогоднішній день коштує дорожче, ніж ще кілька місяців тому коштувало борошно.

Зростання цін на товари народного споживання привело до того, що в країні прискорилася інфляція. У НБУ розповіли, коли стабілізується ціноутворення на ринку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях