В Одесі почали видавати “ковідні“ паспорти: скільки коштує послуга – 24 Новини

В Одесі почали видавати “ковідні“ паспорти: скільки коштує послуга

“Ковідні” паспорта вже почали видавати жителям Одеси. З 13 березня такий документ офіційно може отримати будь-який житель міста. Послуга обійдеться у 860 гривень.

Видають паспорти вакцинації в Одеському обласному лабораторному центрі, розташованому за адресою Старосінна площа, 33.

Як відомо, ряд країн при перетині кордону будуть запитувати у громадян “ковідні” паспорта. При в’їзді в які країни український паспорт буде вважатися дійсним, поки не відомо. Але туристичні курорти без сумнівів будуть вимагати подібний документ.

В Одесі почали видавати “ковідні“ паспорти: скільки коштує послуга

У паспорті буде міститися інформація про вакцинацію людини; результат всіх зроблених тестів на коронавірус, якщо власник ще не вакцинувався; інформація про одужання від COVID-19 (при наявності). Міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше заявляв, що всі українці, які отримали щеплення від коронавіруса, отримуватимуть паспорти вакцинації. Всі інші будуть обмежені довідками міжнародного зразка про наявність щеплення, які видадуть безкоштовно.

Масова вакцинація стартувала в Україні з лютого, і на сьогоднішній день вакциновані 53 155 громадян. При цьому кількість нових хворих на COVID-19 за останню добу склала 6792 осіб.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях