В Офісі Зеленського заявили, що відкриють Конча-Заспу, Залісся і Бірючий “для людей” – 24 Новини

В Офісі Зеленського заявили, що відкриють Конча-Заспу, Залісся і Бірючий “для людей”

За словами Тимошенка, вже відкрито доступ громадян до півострова Бірючий, де знаходиться літня резиденція президента.

Об’єкти державної власності хочуть зробити доступними для відпочинку українців. Зокрема, йдеться про спортивний об’єкт на ВДНГ, територію Конча-Заспи, Залісся та півострів Бірючий.

Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко на всеукраїнському форумі “Україна 30. Економіка без олігархів”, передає APnews.

“Один з об’єктів на ВДНГ, який ми закінчимо вже в цьому році – це величезний і унікальний, в цілому, для Європи спортивний кластер. Він будується в рамках програми президента “Велике будівництво”.

У цьому кластері буде urban-парк, навіть є в планах віддаленої перспективи і басейн, зони для прогулянок, для пробіжок. І головне – все це буде готово до 24 серпня, до Дня Незалежності України”, – розповів заступник глави ОП.

За його словами, наразі на об’єкті тривають підготовчі роботи, а робиться все це в надії на те, що цей об’єкт ніколи не піде на приватизацію, а його розвиватимуть для максимально відкритого доступу громадян і, щоб держава заробляла з цього кошти в бюджет.

Також, за словами Тимошенка, вже фактично відкрито доступ громадян до півострова Бірючий, де знаходиться літня резиденція президента.

“Тепер це великий еко-парк на березі моря”, – зазначив Тимошенко.

Заступник глави ОП уточнив, що починається оновлення інфраструктури, будуються літні будиночки, басейний комплекс, туристичні маршрути.

Що стосується Залісся, яке перебуває на балансі Управління справами президента, то воно також вже відкрито для громадян, каже Тимошенко:

“Ви купуєте квиток і приїжджаєте”.

Крім того, Тимошенко запевнив, що в планах також відкрити територію Конча-Заспи.

“За дорученням президента зараз йде аудит договорів тих, хто в даний час проживає в Конча-Заспі. Я думаю, що ні для кого не секрет, яким буде результат і що через кілька місяців почнеться їх виїзд. Після аудиту ми розробимо територію , де можна буде відпочити. Ми відкриємо територію Конча-Заспи для людей”, – анонсував він.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях