В Україні парки облаштовують “анти-ман’ячними” кнопками, залишилося добігти – 24 Новини

В Україні парки облаштовують “анти-ман’ячними” кнопками, залишилося добігти

У мережі з’явилися фотографії так званих “антиман’ячних” кнопок, які почали встановлювати в українських парках і скверах.

Суть використання досить проста – при натисканні на кнопку включається гучна сирена і починається світлова подача сигналу. Залишається тільки добігти до кнопки, щоб скористатися її перевагами при спробі згвалтування.

Екстрений виклик допомоги, фото: Facebook

Однак подібні кнопки вже й раніше з’являлися в київських парках. Встановлені вони були на ліхтарних столках, зверху знаходяться червоно-сині мигалки, і щоб викликати допомогу – необхідно натиснути на помаранчеву кнопку і через мікрофон повідомити про подію оператору в правоохоронних органах.

“Ідея хороша, але не з нашим менталітетом, у нас прості смітники ламають, а потім кажуть що сміття скрізь не те що це”, “Коли буде спроба згвалтування – потрібно лише добігти до кнопки!!! А як що не добіжить??? Кнопок на всіх не вистачить, тому що гвалтують нас всіх і дуже давно, без відповідальності за свої дії!!!”, “Гарна ідея…якби вони були робітниками…у нас можуть поставити але так і не запустити в роботу… відмити гроші і для видимості коробочки стояти будуть…та й так менталітет у нас дуже багато не розумних підлітків є факт вандалізму…”, – написали користувачі в Facebook.

Коментарі, скріншот: Instagram (Реакція на кнопки)

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях