В Україні створили месенджер, який замінить Telegram і Viber – 24 Новини

В Україні створили месенджер, який замінить Telegram і Viber

Українські розробники створили месенджер Kawoon, який запустять вже цієї весни. Додаток ще знаходиться на стадії розробки, але вже доступний для скачування на iOS і Android. Давайте дізнаємося, як працює месенджер, і в чому його відмінності від Telegram і Viber.

В Україні створили месенджер, який замінить Telegram і Viber

Розробники цього додатка хочуть вирішити проблему великих спільнот в месенджерах, таких як Telegram и Viber,  які з самого початку не були розраховані на комунікацію людей в групах. Kawoon створений спеціально для цього. Група в цьому месенджері являє собою комбінацію зі стрічки і чату. Це зроблено для того, щоб розділити пости між собою. Користувачі Kawoon можуть створювати спільноти і додавати користувачів, публікувати пости, а також приєднуватися до інших тематичних груп. Публікації можна лайкати і коментувати, при цьому основна комунікація відбувається в окремій вкладці «Чат». Крім цього, пости в спільнотах можна тегувати.

Незабаром в Kawoon з’явиться можливість підписки на конкретний тег або групу тегів. Таким чином, користувачі зможуть отримувати оповіщення про ті пости в групі, які їм найбільш цікаві.

Ідея створення програми Kawoon належить Максиму Кучуру, CEO Кременчуцької IT-компанії Riversoft. На даний момент розроблена тільки мобільна версія, але буде і версія для ПК. Над додатком працює команда з восьми осіб. До її складу входять три розробника, дизайнер, менеджер, маркетолог, копірайтер і PR-менеджер.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях