В Україні змінилися правила перегляду квартир з ріелторами перед покупкою – 24 Новини

В Україні змінилися правила перегляду квартир з ріелторами перед покупкою

Ринок нерухомості в Україні після жорсткого локдауна пожвавився, і українці активно купують як вторинне житло, так і квартири в новобудовах. Карантин вплине на умови роботи ріелторів, які за останній рік стали більше працювати в онлайн-режимі.

Робота ріелтора в сьогоднішніх реаліях уже на 30-40% зосереджена в інтернеті. Адже в онлайні можна передавати візуалізацію квартир по фото і відео, пересилати всі документи, вести живі стрім. Адже потенційному покупцеві важлива реальна картинка, а ріелтор цілком зараз може її забезпечити на етапі первинної консультації. А якщо вже об’єкт зацікавить потенційного покупця, тоді можна безпосередньо організовувати з ним зустріч. За статистикою, під час торішнього локдауна на тлі істотного скорочення угод, онлайн-консультації з потенційними покупцями проходили в 70% випадків. Однак, говорити, що це збільшує продажі не можна. Адже навіть професійних фото- і відео-презентацій квартир і будинків поки явно недостатньо для прийняття покупцем рішення про покупку об’єкта нерухомості. Потрібно наочно оглянути територію, околиці, оцінити рівень шуму і вид з вікна.

Нерухомість залишається досить стабільним і надійним об’єктом інвестування, особливо в нашій країні. Бажаючі отримувати “пасивний” дохід вкладають гроші в 1-к квартири площею до 50 кв.м. Особливо серйозний ажіотаж на таку нерухомість відзначається в столиці і великих містах країни.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях