В Україні зростає попит на квартири в радянських будинках: що буде з цінами на невелике бюджетне житло – 24 Новини

В Україні зростає попит на квартири в радянських будинках: що буде з цінами на невелике бюджетне житло

Ціни на житло в новобудовах стрімко ростуть, і все частіше українці звертаються до ріелторів в пошуках невеликих квартир старої забудови. Йдеться про одно- і двокімнатні квартири площею 35-50 кв. м. в спальних районах.

Також ріелтори фіксують попит на приватні будинки та земельні ділянки в 10-15 км від Києва. Квартири класу “комфорт+” і “бізнес+” в передмісті також користуються все більшою популярністю. Ще близько 5% попиту спрямовані на об’єкти елітної нерухомості.

Починаючи з весни, на ринку стало помітно менше пропозицій з продажу нерухомості. Попит на “вторинці” на 10% перевищує пропозицію. Ціни на житло попередньо продовжать рости до літа 2022 року. Українці найчастіше купують квартири в розстрочку або беруть іпотеку, адже інакше придбати житло при нинішніх зарплатах неможливо. За останній рік в Україні ціни на житло виросли в середньому на 18-20%. Після падіння ринку нерухомості внаслідок локдауна, вартість житла не лише повернулася на колишні позиції, але і істотно рвонула вгору.

В Україні зростає попит на квартири в радянських будинках: що буде з цінами на невелике бюджетне житло

У Європі тенденція до зростання цін на житло поступово відходить, і так як Україна повторює всі європейські тенденції, то прогнозується падіння цін на квартири і у нас в країні. Тим більше, на відміну від європейців, українці дійсно не мають коштів на покупку дорогої нерухомості, і якщо ціни не впадуть, то вона так і буде простоювати без господарів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях