В уряді розповіли, як пенсій громадян переведуть на банківські карти – 24 Новини

В уряді розповіли, як пенсій громадян переведуть на банківські карти

Пенсії в Україні виплачуватимуть на банківські карти. Однак перехід на банківське обслуговування відбуватиметься не одномоментно, а поступово. Про це заявив глава Кабміну Денис Шмигаль, повідомляє прес-служба Кабміну.

У березні Мінсоцполітики оголосило про те, що з вересня нинішнього року майже всіх пенсіонерів, яким нині приносять пенсію додому, переведуть на банківське обслуговування. До такого рішення привів конфлікт із Укрпоштою, яка займається доставкою пенсій додому.

Компанія Укрпошта затребувала занадто високу ціну за свої послуги, пригрозивши припинити доставку пенсій українцям через те, що Пенсійний фонд не приймає її умов. У ПФ, в свою чергу “закусили вудила” та заявили, що не можуть оплачувати послуги Укрпошти за затребуваними тарифами, а тому будуть шукати альтернативний шлях. Такий шлях був знайдений у переведенні більшості клієнтів на банківські карти.

В уряді розповіли, як пенсій громадян переведуть на банківські карти

Однак при цьому сільські пенсіонери, у яких ні в їхньому населеному пункті, ні в околицях немає жодного банкомату, потрапляють у розряд постраждалих. Причому Укрпошта постаралася представити все так, що саме вона дбає за інтереси пенсіонерів, а іншим немає до них ніякої спрпави. Однак на відміну від Мінсоцполітики, яке виявило твердість позиції та заявило, що з вересня відмовиться від послуг Укрпошти, прем’єр-міністр Денис Шмигаль виявився поступливішим. Він заявив, що від послуг поштової компанії, звичайно, слід буде відмовлятися, однак процес цей повинен бути еволюційним і має відбуватися поступово.

“Як я і обіцяв, така доставка повинна відбуватися максимально комфортно для людей. Перехід на отримання пенсій з готівкової в карткову форму повинен відбуватися поступово, реалізовуватися як право людей, а не як обов’язок”, – заявив прем’єр.

Тому уряд має намір закріпити зміни в правилах виплати пенсій у відповідній постанові. Але поки тексту цієї постанови немає, і відповідно, немає й вичерпної ясності, як виплачуватимуть пенсії багатьом українцям з вересня.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях