Водіїв штрафуватимуть, якщо в машині немає захисних масок – 24 Новини

Водіїв штрафуватимуть, якщо в машині немає захисних масок

У Німеччині водіям в обов’язковому порядку доведеться мати в автомобілі захисні маски, щоб захистити себе і пасажирів від коронавірусу. Про це повідомляє німецьке видання Autobild.

У повідомленні говориться, що Міністерство транспорту Німеччини найближчим часом виступить з ініціативою про те, щоб в транспортних засобах обов’язково були дві захисні маски. У разі їх відсутності водіїв штрафуватимуть.

Зокрема, захисні маски німецькі водії повинні будуть зберігати в аптечці. Передбачається, що це стане одним із заходів по боротьбі з пандемією коронавірусу.

Коли конкретно німецьким водіям доведеться в обов’язковому порядку мати в машинах по дві захисні маски – точно не відомо. Повідомляється, що це нововведення планують запровадити вже найближчим часом.

Також зараз ще ніхто не знає розмір штрафу в разі відсутності захисних масок. Зараз в Німеччині за неповну автомобільну аптечку штрафують на 5 євро, а за її відсутність – на 10 євро.

В Україні поки ніхто ще не пропонував, щоб в автомобілях обов’язково були захисні маски. Але ми не здивуємося, якщо незабаром така пропозиція з’явиться…


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях