Водіїв змусять проходити нові курси: кого стосується і в які строки – 24 Новини

Водіїв змусять проходити нові курси: кого стосується і в які строки

З урахуванням категорії водійського посвідчення та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи інший курс.

Українських автомобілістів попередили про необхідність проходження нових курсів.

Зокрема, йдеться про навчальні курси, які потрібно буде пройти всім водіям для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також складати іспит в навчальному центрі. Таке нововведення ввело Мінінфраструктури, пише “Кадровик-01”.

Повідомляється, що розроблені були різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії водійського посвідчення та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи інший курс.

Варто зазначити, що після проходження курсу та складання іспиту видаватимуть відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності та кваліфікаційну картку водія. Уточнюється, що ці документи залишатимуться дійсними протягом 5 років.

Даний наказ вже був зареєстрований в Мін’юсті 16.02.2021, а набере чинності він з того дня, коли його офіційно опублікують.

На цей час документ відсутній, але відомо, що його порядок містить: процедуру визначення навчальних центрів, що підтверджують професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати – їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов’язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях