“Все за законом”: Зеленський відповів на петицію про скасування карантину та вакцинації в Україні – 24 Новини

“Все за законом”: Зеленський відповів на петицію про скасування карантину та вакцинації в Україні

Посилаючись на закони України, Зеленський наголосив, що всі закиди противників вакцинації про нібито «порушення прав людини» безпідставні.

Володимир Зеленський відповів на петицію щодо «повного скасування карантину та примусової вакцинації в Україні». Президент наголосив, що за Конституцією держава має право запроваджувати карантинні обмеження та висувати вимоги щодо вакцинації до певних професій.

Посилаючись на закони України, Зеленський наголосив, що всі закиди противників вакцинації про нібито «порушення прав людини» безпідставні.

“Передбачено, що стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов’язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому законами України (частина друга статті 30 Основ законодавства України про охорону здоров’я)”, – йдеться у відповіді.

В підсумку Зеленський резюмував, що суспільні відносини щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, правові, організаційні та фінансові засади діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій врегульовано законодавством України.

А тому ні скасування карантину, ні скасування обов’язкової вакцинації в Україні не буде.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях