Втрата апетиту і блювота: чому коти страждають через шерсть і як їх “врятувати” – 24 Новини

Втрата апетиту і блювота: чому коти страждають через шерсть і як їх “врятувати”

Домашні тварини часто страждають через шерсть, яка викликає помилкові відчуття.

Ми досить активно розбираємо всілякі ситуації, пов’язані з вашими улюбленими домашніми тваринами.

Протягом декількох місяців ми встигли пояснити, чому котики можуть ходити повз лотка; як позбутися від їдкого запаху сечі; які аромати можуть бути неприємні пухнастикам; чому їм набагато небезпечніше падати з другого поверху, ніж з дев’ятого і наостанок про декілька ознак, які говорять тільки про одне — ваша кішка не відчуває себе в безпеці.

Кіт, скріншот із відео

Зараз ми постараємося відповісти на питання, куди ж дівається шерсть, яку кішки так часто вилизують.

Ви напевно бачили ситуацію, коли домашній вихованець може підійти до їжі, спробувати її і відразу ж відійти. Ця дія відбувається постійно, і може бути симптомом грудок шерсті в шлунку — коти відчувають помилкове відчуття ситості.

Тварина хоче поїсти смачненького, але не може, бо шлунок забитий шерстю.

Котик, скріншот: Youtube

Коту може знадобитися ваша допомога, якщо до таких дій додаються блювотні позиви (випадково або разом з раніше зазначеним симптомом), аппатичность, млявість, запори і тьмяна шерсть.

На природі коти їдять траву, а ще — менше їдять шерсть, бо є можливість покататися по траві в період линьки. Для вирішення цієї проблеми ви можете скористатися корм для виведення шерсті, який слід давати час від часу, а ще пасти і траву (в якості додаткової підтримки).


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях