Виплати лікарняних та декретних: українці отримають соцвиплати по-новому. Деталі новації – 24 Новини

Виплати лікарняних та декретних: українці отримають соцвиплати по-новому. Деталі новації

Что изменилось.

ПФУ об’єднали з кількома державними установами.

Український уряд пропонує Фонд соціального страхування та Фонд державного соцстрахування з Пенсійним фондом Україна. Таким чином у парламенті планують вирішити відразу кілька проблем. Про це повідомляє iнформаційний портал “Today”.

У Комітеті Верховної Ради з питань соцполітики пропонують провести злиття ПФУ, ФДС і ФСС, оскільки останні два останнім часом завдають державі збитків. Голова цього комітету, Галина Третьякова, вважає, що це рішення скоротити виплати і підвищити якість соціальних виплат, які раніше надавали відомства, зокрема, допомогу на випадок тимчасової непрацездатності та у разі вагітності або пологів.

У Комітеті наполягають на тому, що з урахуванням того, яка соціальна відповідальність пов’язана з цим питанням, ПФУ реорганізовувати потрібно якомога швидше, оскільки вже сьогодні величезна кількість українців не може отримати свої лікарняні та декретні виплати. Виплатити кошти обіцяють, однак заявляють, що відбудеться це не раніше, ніж через 3 місяці, оскільки Фонд соцстрахування не отримує достатнього фінансування.

Дійсно, Фонду не вистачає коштів на покриття всіх прийнятих на фінансування виплат. Весь минулий році у установи накопичувалися борги, і зараз ситуація виявилася критичною, в результаті чого проводити виплати не представляється можливим. Для того, щоб виплатити борг, повноваження ФСС перейдуть ФСУ.

Нагадаємо, що в даний момент Пенсійний фонд обслуговує 11,1 мільйонів пенсіонерів, однак після цих змін, під його опікою опиняться ще й всі жінки в декреті, також всі одержувачі лікарняної Допомоги, що означає значне посилення навантаження на фонд.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях