Які ще дев’ять областей ризикують потрапити у “червону зону” карантину в Україні – 24 Новини

Які ще дев’ять областей ризикують потрапити у “червону зону” карантину в Україні

Де обмеження посилять.

Стало відомо, які області перебувають під загрозою карантину.

З 24 лютого поточного року в Україні відновив дію адаптивний карантин. Лише через два дні, 26 лютого, на території Івано-Франківської області вже почали діяти жорсткі обмеження, схожі з обмеженнями локдауну. Тепер же на черзі ще й Чернівецька область. Про це повідомляє інформаційний портал “РБК-Україна”.

Так, в Івано-Франківщині різко збільшилася кількість коронавірусних хворих, в результаті чого в Міністерстві охорони здоров’я прийняли рішення про посилення там карантинних обмежень. Крім того, в обласному центрі був створений перший в Україні тимчасовий госпіталь. За словами міської влади, цей захід є превентивним, і підготовлений на той випадок, якщо в лікарнях закінчаться місця.

Крім цього, на кордонах області з’явилися блокпости, деякі з яких працюють без перерв. На них у в’їжджаючих в Івано-Франківську область перевіряють температуру.

Встановлені обмеження торкнулися роботи громадського транспорту. Для того, щоб скористатися транспортом щоб, наприклад, потрапити на роботу, житель області зобов’язаний мати з собою спеціальний пропуск. Крім того, в “Укрзалізниці” заявили про зупинку продажу квитків, однак, якщо квиток був куплений заздалегідь, то в область дістатися все ще можна буде. Ці та інші, менш серйозні карантинні обмеження, діятимуть на території області до 12 березня.

Напружена ситуація не тільки в Івано-Франківщині. Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив про те, що в Чернівецькій області ситуація з коронавірусом також погіршується. За його словами, цілком ймовірно, що в області встановлять червоний рівень карантину. Місцева ж влада наполягає на тому, щоб ввести карантин вихідного дня.

Тим не менш, у Чернівецькій області все ж посилять карантин, ці обмеження діятимуть в області до 9 березня включно. На цей період в області припинять роботу кафе і ресторанів, ці заклади працюватимуть тільки в режимі доставки. Також припинять роботу всі навчальні заклади, крім дитячих садків, розважальні центри і т. д.

У МОЗ також попереджають про те, що карантинні обмеження посилять ще в Тернопільській, Вінницькій, Луганській, Донецькій, Київській, Житомирській, Запорізькій та Закарпатській областях.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях