Яйця прикрасять кого завгодно: медики розповіли, скільки потрібно їх з’їдати для здоров’я і краси – 24 Новини

Яйця прикрасять кого завгодно: медики розповіли, скільки потрібно їх з’їдати для здоров’я і краси

Яйця не тільки корисний для організму, але й часто незамінний продукт. Вони необхідні для нормального функціонування серцево-судинної системи. Крім того, регулярне вживання цього продукту захистить організм від багатьох захворювань, зміцнить імунітет і підвищить якість засвоєння багатьох необхідних елементів. А ще, яйця сприяють оздоровленню та очищенню шкірних покривів, а також зміцнюю нігті і волосся.

З дитинства нас привчають до думки, що яйця – шкідливий продукт, який призводить до надмірного холестерину в крові і хвороб серцево-судинної системи. Однак, як показали найновітніші дослідження науковців, насправді це не так. Звичайно, яйця можуть нанести організму і шкоду, але це, якщо вживати їх без міри.

Скільки яєць можна вживати з користю для організму?

Однозначної відповіді на це питання немає. Однак не одне і не два на тиждень, як вважалося раніше, а набагато більше. Так, наприклад, британські медики стверджують, що люди, які регулярно вживали до 5 яєць на тиждень, набагато рідше страждають на серцево-судинні захворювання, ніж ті, хто цурався цього продукту та уникав його.

Німці вважають, що чотирьох яєць на тиждень буде достатньо для того, щоб організм наситився усіма корисними речовинами, які є в цьому продукті.

А ось учені зі Швеції вважають, що можна їсти і 6 яєць на тиждень, і це тільки буде на користь організму.

Яку користь приносять яйця організму?

Відмінне живлення для мозку

Жирні кислоти, вітаміни В12 і D, холін – усе це речовини, незамінні для нормальної роботи мозку. І всі вони є в яйцях. Вживання яєць знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера і старечої деменції.

Підвищують міцність кісток

Яйця прикрасять кого завгодно: медики розповіли, скільки потрібно їх з'їдати для здоров'я і краси

Завдяки вживанню яєць можна надовго зберегти здорові зуби, оскільки вони містять у великій кількості фосфор, кальцій і вітамін D, без яких кісткам – ніяк. Втім, те саме стосується не лише зубів, але й усієї кісткової системи людини.

Сприяють нарощуванню м’язової маси

Яйця багаті білком, який є незамінним будівельним матеріалом для м’язів. Тому, якщо ви хочете мати рельєфні і міцні м’язи, то без них не обійтися.

Зміцнюють зір

В яйцях містяться каротиноїди лютеїн і зеаксантин. Ці речовини значно знижують ризик розвитку катаракти. Вони зміцнюють сітківку ока та захищають його від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Покращують стан волосся і нігтів

Завдяки високому вмісту білка яйця є відмінним засобом для оздоровлення волосся і нігтів, оскільки і те, і інше також складається з білка. Причому для волосся корисним буде як зовнішнє застосування яєць у вигляді масок на волосся, так і внутрішнє. У будь-якому випадку ефект буде позитивним.

Допомагають контролювати вагу

Яйця на сніданок – це класика жанру у багатьох країнах. Щоб досягти відчуття ситості досить одного-двох яєць вранці. Отриманої з ними енергії вистачить надовго. При цьому не потрібно буде набивати шлунок іншими продуктами.

Допомагають боротися зі стресами

Високий вміст вітаміну В12 і метіоніну сприяють зміцненню нервової системи, що допомагає організму боротися з коливаннями настрою і стресами. При цьому, регулярно вживаючи яйця, можна вберегти свою нервову систему від збоїв і від багатьох небезпечних і неприємних захворювань.

Знижують ризик розвитку онкозахворювань

Яйця володіють прекрасні антиоксидантними властивостями, що робить їх незамінними в профілактиці раку і серцево-судинних захворювань. Завдяки високому вмісту двох амінокислот – триптофану і тирозину, організм ставить потужний бар’єр на шляху розвитку онкозахворювань. Однак медики попереджають, що ці амінокислоти найбільш активні у сирих яйцях, ніж в термічно оброблених.

Очищають від акне

Яєчні маски звужують пори на шкірі обличчя, очищаючи шкіру від зайвого жиру, роблячи її гладкою і шовковистою. Такі маски допомагають боротися з акне, а також маскують дрібні дефекти шкіри.

Сприяють здоровому протіканню вагітності

Для майбутніх мам яйця просто незамінні. Вони допомагають знизити ризики вроджених і майбутніх захворювань дитини. Вони зміцнюють нервову систему плода і допомагають йому нормально розвиватися.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях