З 1 вересня школи в Україні будуть працювати за новими правилами – 24 Новини

З 1 вересня школи в Україні будуть працювати за новими правилами

Школи в Україні з 1 вересня 2021 року переведуть на віддалену або змішану систему роботи. Повернення до нормального режиму навчання дозволено продовжити освітнім закладам, які виконають головну умову.

В Україні немає примусової вакцинації від COVID-19, про це твердять абсолютно всі ЗМІ, та підтверджує глава Міністерства освіти Сергій Шкарлет. Але! Якщо вчителі, раптом, відмовляться від щеплення, нехай навіть і за медичними показаннями, дітей їм доведеться навчати в дистанційному режимі …

Згідно з новими правилами, затвердженими українським урядом, привілеї працювати в звичайному режимі отримають тільки ті школи, в яких мінімум 80% вчителів вкололи обидві дози вакцини від COVID-19.

З 1 вересня школи в Україні будуть працювати за новими правилами

За словами Шкарлета, в українському законодавстві немає положення про заборону невакцинованим вчителям працювати в школі, тому підстави для їх недопущення до навчального процесу немає. Примусово робити щеплення педагогам теж не будуть. Однак покарають за небажання вчителів добровільно вакцинуватися цілу школу. Якщо в навчальному закладі буде менше 80% щеплених співробітників, то освітні послуги вони будуть надавати в дистанційному або змішаному форматі. Школи, в яких більшість педагогів зробили щеплення від коронавіруса, зможуть продовжувати роботу в звичайному режимі навіть в умовах жорсткого карантину.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях