“Бореться не тільки за себе”: в Німеччині бояться наступу Росії, якщо Україна здасться – 24 Новини

“Бореться не тільки за себе”: в Німеччині бояться наступу Росії, якщо Україна здасться

Депутат запевнив, що в давні принципи партії Зелених входить допомога і підтримка Києва.

Лідер німецької партії Зелених Роберт Хабек виступив проти розстрілу українців на Донбасі, заявивши, якщо вона перестане боротися за себе та ЄС, то Росія почне ескалацію і в інших районах Європи.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Deutschlandfunk.

Після недавньої зустрічі президента України та лідера Зелених Роберта Хабек розкритикували багато з його колег в Німеччині. Частково це стосувалося позиції Хабека в питаннях постачання зброї в Україні після того, як він відвідав Донбас.

“Україна бореться не тільки за себе і свій суверенітет, а й захищає безпеку Європи. Якщо вона перестане боротися за анексований Крим, то Росія проведе такі ж дії, як і у 2014 році, але вже в інших регіонах Європи.

Він вважає, що Україна відчуває себе самотньою з точки зору політики безпеки через закінчення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, можливого скасування санкцій проти Росії, але водночас Крим анексували, а Німеччина не надає ніякої підтримки українським військовим. Хабек висловив свою підтримку Україні, виступивши проти розстрілу українців на фронті.

Журналіст Deutschlandfunk запідозрив невелике розходження слів депутата з принципами його пацифістичної партії, але Хабек запевнив, що він виступає лише за оборонну зброю і бронетехніку, на якій можна перевозити поранених.

“У партії Зелених давні традиції, одна з них – допомагати Україні. У нас хороша репутація і, думаю, мене запросили саме через неї. Подяка України за дипломатичні зусилля Німеччини велика, однак тут ситуація з безпекою оцінюється зовсім по-іншому”.

Також Роберт Хабек пояснив, що членство України в НАТО не може спрацювати прямо зараз, хоча б через те, що сам альянс на цю мить розділений і дезорганізований. Він вважає, що вступ до НАТО тільки загострить ситуацію, тому Україна повинна запастися терпінням і рятувати людські конкретними діями та допомогою.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях