ДБР готується обрати запобіжний захід Порошенку у день його повернення до України – 24 Новини

ДБР готується обрати запобіжний захід Порошенку у день його повернення до України

Кажуть, що якщо п’ятий президент не з’явиться до суду на виклик, йому можуть обрати найсуворіший запобіжний захід.

Державне бюро розслідувань планує обрати підозрюваному у держзраді Петру Порошенку запобіжний захід у день його повернення до України – 17 січня.

“За інформацією ЗМІ, п’ятий Президент України планує повернутися до України 17 січня 2022 року. Тому органи досудового розслідування розраховують на проведення усіх необхідних процесуальних дій в день його повернення, у тому числі обрання запобіжного заходу”, – йдеться у заяві.

У ДБР також додали, що у разі, якщо нардеп не з’явиться до суду, це може буде розцінено як “один із ризиків”, що надасть підстави слідчому судді застосувати найбільш сувоий запобіжний захід.

Слідчі також нагадали п’ятому президенту, що статтею 42 КПКУ визначено, що підозрюваний зобов’язаний прибувати за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду.

У чому звинувачують Порошенка?

Нагадаємо, 20 грудня у Державному бюро розслідувань заявили, що офіційно Порошенка підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Йдеться про справу закупівель вугілля із тимчасово окупованих територій у 2014-2015 роках.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях