Джо Байден закликав усіх громадян США “негайно” їхати з України – 24 Новини

Джо Байден закликав усіх громадян США “негайно” їхати з України

Також американський президент заявив, що не планує відправляти в Україну війська.

Президент США Джо Байден закликав усіх американців, які залишаються в Україні, виїжджати з країни через загрозу російського вторгнення.

Про це американський президент заявив в інтерв’ю телеканалу NBC News.

“Американські громадяни повинні виїхати зараз же”, – зазначив Байден.

“Ми маємо справу з однією з найбільших армій у світі. Це зовсім інша ситуація і всі можуть швидко збожеволіти”, – додав він.

Також журналіст телеканалу запитав Байдена про наявність сценарію, який може спонукати президента США направити війська в Україну для порятунку американців, що тікають з країни.

“Ні. Це світова війна, коли американці й Росія починають стріляти одне в одного”, – відповів Байден.

“Ми знаходимося в зовсім іншому світі, ніж будь-коли”, – додав він.

Також негайно покинути Україну закликали й у Держдепі США.

“Не відвідуйте Україну через збільшену загрозу військових дій Росії і COVID-19; ті, хто знаходиться в Україні, повинні негайно виїхати комерційними або приватними рейсами”, – йдеться у повідомленні.

У Держдепі зазначають, що повідомлення про нарощування російської військової потужності на кордоні з Україною продовжують надходити, а це вказує на можливість масштабних військових дій.

“Громадяни США в Україні повинні знати, що уряд США не зможе евакуювати своїх громадян у разі військових дій Росії де-небудь в Україні. Військові дії можуть початися в будь-який час і без попередження, а також серйозно вплинуть на здатність посольства США надавати консульські послуги, включаючи допомогу громадянам США при виїзді з України”, – додають у повідомленні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях