Кілька авторів Конституції України прийшли у Раду в провокаційних футболках – 24 Новини

Кілька авторів Конституції України прийшли у Раду в провокаційних футболках

Екснардеп і перший Генпрокурор України зустріли Зеленського в провокаційних футболках.

Колишній народний депутат і герой України Степан Хмара разом з першим Генеральним прокурором країни Віктором Шишкіним прийшли до Верховної Ради в футболках з провокаційним написом: “Зе – Вбивця Конституції”. Вони простояли весь виступ глави держави Володимира Зеленського.

Про це пише APnews.

Кілька авторів Конституції України прийшли у Раду в провокаційних футболках

Автори Конституції України намагалися донести президенту своє невдоволення тими змінами, які відбуваються в країні. Але не заважали йому виступати перед депутатами. Володимир Зеленський вирішив ніяк не коментувати ситуацію, продовжуючи говорити заплановану промову.

Кілька авторів Конституції України прийшли у Раду в провокаційних футболках

Додамо, Степан Хмара є українським правозахисником, героєм України і народним депутатом України I, II і IV скликань. Степан Хмара виступав з різкою критикою всіх президентів України, від Леоніда Кравчука до Петра Порошенка.

Віктор Шишкін був народним депутатом України I-III скликань, заступником голови комітету Верховної Ради України з питань правової політики. У 1991-1993 роках – генеральний прокурор України. У листопаді 2005 року президентом України Віктором Ющенком призначений суддею Конституційного Суду України. А у 2015 пішов у відставку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях