Кулеба висловився щодо дат початку можливого вторгнення Росії в Україну – 24 Новини

Кулеба висловився щодо дат початку можливого вторгнення Росії в Україну

Влада України миттєво відреагує, якщо ситуація на кордоні погіршиться, зазначив очільник МЗС.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що жодних достовірних дат початку можливого вторгнення російських військ в Україну немає.

Як передає кореспондент, про це Кулеба сказав журналістам, відповідаючи на питання, чи можна говорити, що вторгнення РФ у лютому почнеться з початком російсько-білоруських військових навчань, що триватимуть з 10 до 20 лютого.

“Немає ніяких достовірних і теоретичних дат початку російської агресії. Це все існує у соціальних мережах, в рефлексіях, у наших експертів, громадян, але жодна з наявних інформацій не дозволяє зробити навіть припущення про якусь дату”, – сказав Кулеба.

Він запевнив, що влада миттєво відреагує у разі погіршення ситуації на кордоні.

“Давайте не недооцінювати свої сили. Україна вже пережила багато (військових) навчань російських, російсько-білоруських. Ми уважно за всім стежимо. Ми володіємо повнотою інформації про маневри й про те, що відбувається вздовж нашого кордону. Наші партнери також уважно за всім стежать і діляться з нами усією необхідною інформацією. Відповідно, якщо ці навчання почнуть еволюціонувати у щось інше, ми миттєво це побачимо, і підготуємося. Уважно стежимо, але зберігаємо голову холодною”, – додав Кулеба.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях