Курйоз дня. Два нардепи “Слуги народу” проголосували в Раді за “видачу памперсів Зеленському” – 24 Новини

Курйоз дня. Два нардепи “Слуги народу” проголосували в Раді за “видачу памперсів Зеленському”

Автор ініціативи – Гео Лерос.

Замість того, щоб займатися важливими законопроектами, нардепи у п’ятницю вирішили розважитись, проголосувавши за ініціативу “видати Зеленському памперси на випадок нової акції протесту”. Автором виступив ніхто інший, як Гео Лерос.

І що найцікавіше – ідею підтримали двоє “слуг” – Сергій Кузьміних та Сергій Нагорняк.

Також ініціативу підтримали четверо нардепів “Європейської солідарності” – Бондар, Клімпуш-Цинцадзе, Ар’єв та Чийгоз. Ще один голос віддав нардеп із “Батьківщини” Олег Мейдич, і троє з групи “За майбутнє” – Лубинець, Юрчишин та Герега.

Разом – 10 голосів. Ініціативу, очікувано, провалено.

Але цим не обійшлося. Слідом за “памперсами для президента”, нардепи голосували за ще одну ініціативу Лероса – “про заслужене переселення Володимира Зеленського в екс-резиденцію Януковича “Межигір’я”, до гідніших умов проживання могутнього лідера, зокрема до золотого унітазу”. Але тут прихильників такої ідеї стало ще менше – лише двоє: нардеп “ЄС” Володимир Ар’єв та учасник “Довіри” Микола Люшняк.

Проте й це ще не все. Голосували сьогодні також за запит нардепа “ЄС” Олексія Гончаренка до президента “про надання згоди прийняти в дар синтезатор для підтримки сценічних навичок та підготовки другого випуску широко відомого глядачам шоу “Брати Цицько – гра без штанів”, через падіння рівня довіри громадян України”. Цю ініціативу підтримали восьмеро.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях