Литва і Польща підтримали надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС – Зеленський – 24 Новини

Литва і Польща підтримали надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС – Зеленський

Підтримка повноправного членства могла б допомогти в нинішніх складних умовах, вважає президент.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Литва і Польща підтримали надання Україні статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі

Як передає кореспондент, про це йшлося на його спільній прес-конференції з президентом Литви Гітанасом Наусєдою та президентом Польщи Анджеєм Дудою, які перебувають у нашій країні з робочим візитом.

“Сьогодні ми приділили особливу увагу питанню реалізації європейських, євроатлантичних прагнень України. Я вдячний президентам Литви і Польщі за те, що ваші прекрасні держави серед перших, хто визнав європейську перспективу Україну та ухвалили двосторонні декларації з нами. Переконаний, що ми не маємо зупинятися на цьому”, – сказав Зеленський.

Зеленський подякував Дуді і Науседі за підтримку у питанні надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС. 

“Саме конкретні дії з боку Європейського Союзу, які б демонстрували рух України до повноправного членства, могли б суттєво підтримати Україну в нинішніх складних умовах. Ми про це дуже багато говорили. Ми вважаємо, що сьогодні це дуже важливий сигнал для українського суспільства, для об’єднання нашої держави”, – сказав Зеленський.

Раніше в лютому речник із закордонних справ і політики безпеки Європейської комісії Петер Стано заявив, що питання членства України не на порядку денному, але Росія у цьому процесі жодного рішення не прийматиме.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях