“Мерзенний ролик”: друг Кернеса обурився піаром Добкіна на мері Харкова – 24 Новини

“Мерзенний ролик”: друг Кернеса обурився піаром Добкіна на мері Харкова

Агітка Михайла Добкіна викликала здивування не лише у користувачів мережі, а й у близьких друзів Геннадія Кернеса.

Підприємець Павло Фукс обурився використанням образу Геннадія Кернеса в агітаційному ролику Михайла Добкіна. Про це повідомляє APnews з посиланням на коментар бізнесмена виданню “Страна”.

“Подивився мерзенний передвиборний ролик Добкіна, скомпільований з фото і відео покійного Кернеса. Це називається “піар на труні”- політичний моветон примазуватися до подвигів померлої людини і видавати помилкове за правду», – заявив Павло Фукс, зазначивши, що дороги Кернеса і Добкіна розійшлися дуже давно.

«Ви колись робили інтерв’ю з Кернесом. Там є його висловлювання по темі. Цитую без купюр: “Мої інтереси і інтереси Михайла Добкіна розійшлися тоді, коли він забув, що таке Харків. Його заяви не йшли на користь місту. Він просто сидів у Твіттері та брав участь у всій цій “срані “, вибачте, як умів. Я йому говорив, що нас асоціюють разом, і якщо він збирається робити якусь ключову заяву, наприклад, то нехай спочатку у мене запитає, чи хочу я в цьому брати участь», – додав підприємець.

Нагадаємо, 26 січня Михайло Добкін опублікував передвиборчий ролик з Геннадієм Кернесом. На опублікованому відео політик в діловому костюмі позує на тлі з покійним мером Харкова та його голосом за кадром.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях