“На жаль, для колег”: Разумков “автоматично” повернувся у фракцію “Слуга народу” – 24 Новини

“На жаль, для колег”: Разумков “автоматично” повернувся у фракцію “Слуга народу”

Політик залишається членом фракції монобільшості, тому що він не подавав заяви про вихід з її складу.

Екс-спікер Верховної Ради, а нині нардеп Дмитро Разумков заявив, що після відкликання його з посади, він “автоматично” повернувся у фракцію “Слуга народу”. При цьому на сайті парламенту Разумков досі значиться як позафракційний.

Про це Разумков розповів журналістам у кулуарах парламенту.

За словами політика, він залишається членом фракції монобільшості, тому що він не подавав заяви про вихід з її складу. Відповідно, фракція не ухвалювала рішення про виключення Разумкова.

“Ситуація наступна: свого часу 29 серпня (2019 року) я вступив до фракції “Слуга народу”. Згідно з регламентом Верховної Ради, голова, перший заступник і заступник не входять до жодної фракції. Ця норма була виконана, але якихось додаткових документів, заяв про вихід (з фракції) не було, і про виключення фракція не приймала рішення.

Тому після завершення моєї каденції на цій посаді (голови парламенту) фактично я автоматично повертаюся до фракції… На сайті Верховної Ради я позафракційний, але виходячи з логіки (є членом фракції “Слуга народу”)”, – пояснив Разумков.

“Тобто ви досі член фракції?” – перепитали журналісти.

“На жаль для колег – так”, – підтвердив Разумков.

Також екс-спікер парламенту повідомив, що написав листа на ім’я голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії з проханням погодити його напрямок для подальшої роботи як члена парламентського комітету з питань свободи слова.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях