Намагаючись нашкодити Медведчуку, Зеленський зазіхає на свободу слова і вводить жорстку цензуру, – “Репортери без кордонів” – 24 Новини

Намагаючись нашкодити Медведчуку, Зеленський зазіхає на свободу слова і вводить жорстку цензуру, – “Репортери без кордонів”

На думку Міжнародної неурядової організації “Репортери без кордонів” бажання Президента України Володимира Зеленського боротися з пропагандою не є виправданням для його санкцій проти опозиції, в результаті яких жертвами політичної боротьби стали незалежні телеканали “112 Україна”, NewsOne, ZIK і “Перший Незалежний”, а також журналісти, які працювали в цих медіа. Про це йдеться в статті на сайті Міжнародної організації.

Відзначається, що “Репортери без кордонів” стурбовані неправомірним застосуванням санкцій до опозиційних телеканалів і закликають владу України до виконання своїх міжнародних зобов’язань.

“Висловлюємо жаль у зв’язку з подібною ескалацією інформаційної війни. Хоча бажання боротися з пропагандою є легітимним, це не виправдання застосуванню цензури, а заборона на діяльність телеканалів може спровокувати нові напади на журналістів. Подібне порушення свободи слова суперечить міжнародним зобов’язанням України. “Репортери без кордонів” закликають владу шукати інші способи захисту незалежності і плюралізму преси”, – цитує ресурс слова керівника відділу “Репортерів без кордонів” по Східній Європі і Центральній Азії Жанни Кавельє.

У статті підкреслюється, що українські ЗМІ і працюючі в них журналісти, все частіше стають жертвами політичної боротьби і незаконних дій націонал-радикальних організацій.

“Через два дні після того, як був підписаний указ, колишній глава Одеського регіонального відділення воєнізованого ультранаціоналістичного руху “Правий сектор” Сергій Стерненко закликав опублікувати особисті дані журналістів цих телеканалів”, – йдеться в матеріалі.

На закінчення “Репортери без кордонів” підкреслили, що Україна займає 96 місце з 180 у всесвітньому рейтингу свободи преси.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що підписавши незаконне рішення РНБО, глава держави не замислюючись залишив без роботи 1500 співробітників трьох телеканалів, 634 з яких – журналісти. Парламентар підкреслив, що він і його політсила будуть захищати працівників каналів, які постраждали від свавілля і від узурпації влади.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях