Помічник нардепа України збирав інформацію для ФСБ Росії, його підозрюють у держзраді – 24 Новини

Помічник нардепа України збирав інформацію для ФСБ Росії, його підозрюють у держзраді

За весь період своєї злочинної діяльності підозрюваний отримав від співробітників ФСБ РФ близько 80 тис. доларів, кажуть у генпрокурора.

В Україні затримали помічника народного депутата, який працював на російську ФСБ – передавав їй за гроші інформацію щодо обороноздатності держави. 

Про це Офіс генерального прокурора повідомив у Telegram-каналі.

Помічнику нардепа повідомлено у державній зраді, тобто в умисному наданні громадянином України представнику іноземної держави допомоги у проведенні підривної діяльності проти обороноздатності, державної та економічної безпеки України (ч. 1 ст. 111 КК України).

“За даними слідства, підозрюваний з жовтня 2014 по лютий 2022 року за гроші здійснював збір та передачу співробітникам ФСБ РФ інформації щодо обороноздатності, державної, економічної та інформаційної безпеки України”, – йдеться у повідомленні.

Складені ним матеріали стосувалися надання Україні економічної та оборонної допомоги західними партнерами з використанням аналітичних звітів Міністерства оборони України, які надавалися на запити народних депутатів України.

“За весь період своєї злочинної діяльності підозрюваний отримав від співробітників ФСБ РФ близько 80 тис. доларів”, – розповіли в Офісі генпрокурора.

За інформацією джерел “Української правди”, йдеться про помічника на громадських засадах депутата Юрія Здебського зі “Слуги народу”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях