Прокурор відкликав клопотання про арешт Порошенка: ДБР заперечує, хоча є рішення суду – 24 Новини

Прокурор відкликав клопотання про арешт Порошенка: ДБР заперечує, хоча є рішення суду

Суддя Печерського райсуду повернув відповідне клопотання.

У ДБР, попри рішення Печерського райсуду, заперечують відкликання прокурором Києва клопотання про застосування щодо підозрюваного п’ятого президента Петра Порошенка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Його підозрюють у державній зраді.

В ухвалі суду йдеться, що до суду надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління ДБР Максима Дзвоника про застосування щодо Петра Порошенка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

При цьому ще до початку розгляду суддею клопотання прокурор заяву про його повернення “для доопрацювання”.

В свою чергу, слідчий суддя, дослідивши матеріали провадження та заяву прокурора про повернення клопотання, дійшов до висновку, що Кримінальним процесуальним законодавством не передбачено повернення клопотання за заявою слідчого/прокурора.

“Виходячи з принципу диспозитивності кримінального провадження, враховуючи викладені обставини та волевиявлення прокурора приходжу до переконання, що клопотання, підлягає поверненню прокурору, що у відповідності до п. 19 ч. 1 ст. 7, ч. 1 ст. 26, ч. 2 ст. 185 КПК України, є його правом.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 7, 26,19, 185 КПК України, слідчий суддя ухвалив:

Повернути прокурору клопотання сторони кримінального провадження № 22016130000000212 від 19.09.2016 – старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Дзвоника Максима Івановича про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного”, – йдеться у рішенні судді Олексія Соколова.

При цьому наголошується, що ухвала оскарженню не підлягає.

В свою чергу, ДБР спростувало повідомлення про відкликання клопотання.

“Державне бюро розслідувань наголошує, що оприлюднена сьогодні інформація про нібито відкликання з Печерського районного суду міста Києва 29 грудня 2021 року слідчим ДБР клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно п’ятого президента України не відповідає дійсності”, – йдеться у повідомленні.

У Бюро наполягають, що віищевказана інформація “не відповідає дійсності”, а “вказані процесуальні рішення не приймалися”.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко підозрюється у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій “Л/ДНР” і що про підозру йому повідомили 20 грудня.Previous

Прокурор відкликав клопотання про арешт Порошенка: ДБР заперечує, хоча є рішення суду
Прокурор відкликав клопотання про арешт Порошенка: ДБР заперечує, хоча є рішення суду

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях