Просто зараз! Порошенка закрили – він отримав своє. Потужний удар, “договорився” – 24 Новини

Просто зараз! Порошенка закрили – він отримав своє. Потужний удар, “договорився”

Українській політиці традиційно притаманні деякі речі, які в усталених демократіях давно вважають нормою.

Навіть коли держава стоїть на порозі глобальних викликів, нашим протиборчим елітам складно консолідуватися для розв’язання цих проблем. Про це пише політичний експерт Володимир Фесенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

На жаль, у гонитві за владою домінують егоїстичні політичні інтереси, ставка передусім робиться на підвищення власних рейтингів. Це можна пояснити низьким рівнем політичної культури та відсутністю сильних інституцій. Але навіть на цьому тлі дуже дивним виглядає вчорашній випад Петра Порошенка на погоджувальній раді Верховної Ради проти вакцини AstraZeneca (Covishield).

Дискредитація самої вакцинації серед українського населення явно не імпонує статусу колишнього президента і політика, який хизується своєю проєвропейськістю. Від політиків його масштабу хотілося б бачити зваженіший підхід до заяв, які можуть вплинути на боротьбу з пандемією. Спічрайтери лідера партії “Європейська солідарність” мають знати, що виготовлену британцями в Індії вакцину сертифікувала ВООЗ, її постачання заплановане в такі країни, як Канада, а не лише у країни, що розвиваються.

Але в гонитві за резонансними заголовками політтехнологи Петра Порошенка не погребували скотитися в настільки маргінальні заяви та махровий антивакцинний популізм.

Також політолог Андрій Золотарьов пише: “Світові медіа показали, як Далай-лама вакцинувався вакциною Covishield, індійським аналогом AstraZeneсa. Вже писав, що Петро Порошенко, в якості експерта по вакцинам виглядає безглуздо. Він явно поспішив з оцінкою Covishield назвавши цю вакцину гі … .м. До слова, цю вакцину закупила і Канада.

Проблема в іншому, коли політики підв’язатися там де їх бути не повинно отримуємо ситуацію зі стійкими упередженнями проти вакцинації як такої. 57% українців не збираються вакцинуватися в принципі ні Covishield, ні Pfizer, ні Sinovac”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях