Разумков представив повний список нардепів своєї парламентської групи – майже всі “слуги” – 24 Новини

Разумков представив повний список нардепів своєї парламентської групи – майже всі “слуги”

До міжфракційного об’єднання з 25 народних депутатів увійшли 22 представники “Слуги народу”, серед них і сам Разумков.

Колишній речник Верховної Ради Дмитро Разумков нарешті представив повний список народних депутатів свого об’єднання “Розумна політика”. Крім самого Разумкова, там виявився 21 “слуга”, двоє представників “Батьківщини” та один позафракційний депутат.

За словами Дмитра Разумкова, вже наступного тижня на засіданні Ради буде оголошено створення цього об’єднання.

“Звернення про створення міжфракційного об’єднання “Розумна політика” вже знаходиться на розгляді керівництва Парламенту. Наступного пленарного тижня головуючий на засіданні має офіційно оголосити про його створення!”, – анонсував Разумков.

Хто увійшов до списку Разумкова

До списку увійшла позафракційна та нещодавно виключена із “Слуг” Людмила Буймістер.

Під номером два народний депутат від партії “Слуга народу” Володимир Козак, який також є членом Комітету Верховної Ради України з транспорту та інфраструктури.

Далі за списком йде Василь Мокан (“Слуга народу”), заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту.

Четвертий номер у списку Роман Соха (“Слуга народу”), член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації.

Під п’ятим номером член партії “Батьківщина” Андрій Ніколаєнко. Ще один депутат із “Батьківщини” Володимир Кабаченко, він у списку під номером 11.

Також до списку увійшли Михайло Крячко, Дмитро Гурін, Костянтин Касай, Аліна Загоруйко, Роман Бабій, Ольга Коваль, Олександр Бакумов, Олег Воронько, Оксана Дмитрієва, Неллі Яковлєва, Валерій Божик, Іван Юнаков, Євген Петруняк, Артем Дмитрук, Дмитро Микиша.https://t.me/apnewsua/14120?embed=1


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях