Створили “юридичний департамент ОП”: нардеп Ніколаєнко пояснив, чому єдиний з “Батьківщини” не голосував за відставку Разумкова – 24 Новини

Створили “юридичний департамент ОП”: нардеп Ніколаєнко пояснив, чому єдиний з “Батьківщини” не голосував за відставку Разумкова

Він заявив, що знає причину, чому за відставку раптово проголосували його колеги, але відповідати за них відмовився.

Сьогодні Рада звільнила з посади спікера Дмитра Разумкова. Свої голоси очікувано віддали “Слуги народу” і неочікувано – 20 нардепів з “Батьківщини”. Голосували з останньої всі, крім одного – Андрія Ніколаєнка.

Так, за словами Ніколаєнка, він не підтримав відставку Разумкова, бо це було голосування не за його звільнення, а за створення так званого юридичного департаменту Офісу президента.

“Це голосування не про Разумкова, це голосування проти парламентаризму. Це голосування, яке збільшує узурпацію влади, а я точно не обирався народом України для того, щоб працювати в юридичному департаменті Офісу Президента. За керівництвом Стефанчука буде саме так”, – сказав нардеп.

При цьому він додав, що знайомий з Разумковим особисто набагато довше, ніж той обіймав посаду головуючого ВР, а тому знає його як принципову і достойну людину.

“Кращого спікера зі “Слуги народу” ми побачити не могли. Тому це помилка. Це питання про особисту позицію Зеленського, якому незручно, коли йому хтось, навіть з абсолютно законних причин, заперечує. Для мене це неприйнятно”, – наголосив Ніколаєнко.

Зауваживши, що знає причину, чому за відставку раптово проголосували його колеги, але відповідати за них відмовився.

“Чому так зробили мої колеги? Я знаю, але навіщо мені за них відповідати? Краще запитайте у них. Їх відповідь про те, що цим голосуванням вони нібито наближають дострокові вибори – яким чином? Хай ображаються на мене, мене це не дуже засмучує. Я завжди відповідаю за свої вчинки та за свої слова, та можу пояснити кожну свою дію”, – резюмував Ніколаєнко.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях