Терорист «ДНР» дав свідчення проти Росії у справі про збиття рейсу MH17 – 24 Новини

Терорист «ДНР» дав свідчення проти Росії у справі про збиття рейсу MH17

За словами свідка, він отримав наказ від російського командира супроводити ЗРК «Бук» в Красний Луч.

У справі про збитий над Донбасом Boeing-777 дав російський найманець, який перевозив зенітно-ракетний комплекс «Бук», з якого був збитий літак. Свідком у справі він виступив з боку звинувачення – проти Росії. Витяги з судового слухання наводить портал «Ґрати».

За словами свідка, бойовика з позивним «Лєший», 17 липня 2014 року він разом з іншими терористами отримав наказ від російського командира Леоніда Харченка супроводити систему запуску ракет на кордон з Росією в Красний Луч і там передати його іншим людям. Пізніше він дізнався, що це був ЗРК «Бук».

Перед виїздом Харченко сказав «Лєшому», що передав його номер людині, яка відповідальна за прийом ЗРК. За словами водія, разом з ним до Красного Луча поїхали бойовики з позивними «Старий», «Гера», «Бакинець», «Пермяк» і «Маячок».

Пізно ввечері вони в’їхали в Красний Луч, там надійшов дзвінок від Харченка, щоб вони «довезли “Бук” до Дебальцевого, але не далі». За словами «Лєшого», він «супроводжував» установку до Дебальцевого, там попрощався з екіпажем, а далі бойовики повезли «Бук» в Луганськ без нього.

У слідства виявилося в розпорядженні відео, отримане від СБУ в 2014 році, яке підверджує ці свідчення.

Як зазначив «Лєший», він повернувся в Сніжне під ранок наступного дня. Харченко прийшов запитати у нього чи все в порядку. В цей же час, заявив свідок, він почув, як кажуть про катастрофу Boeing-777 і що літак був збитий комплексом «Бук», який вони перевозили. Після цього Харченко велів йому викинути сім-карту та телефон.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях