У ВР назвали “нісенітницею” заяву Тищенка про безкоштовні ПЛР-тести для нардепів – 24 Новини

У ВР назвали “нісенітницею” заяву Тищенка про безкоштовні ПЛР-тести для нардепів

Корнієнко також розповів, що на сьогоднішній день у Раді вакцинувалися до 200 нардепів.

Перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що інформація про безкоштовні ПЛР-тести для невакцинованих нардепів – нісенітниця. За його словами, парламентарі робитимуть тести за свій рахунок.

При цьому Корнієнко чомусь заявив, що інформацію про безкоштовні тести “розганяють спеціально налаштовані медіа”, хоча заявив про це його колега, нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко.

“Немає безкоштовного тестування для депутатів, це нісенітниці, які розповсюджують спеціально налаштовані медіа, і плутають депутатів зокрема. Хоча депутатів ми про все інформували”, – сказав він.

Додав, що тестуватимуть нардепів за межами ВР.

“Будуть стояти спеціальні пункти тестування на антиген. І на комерційній основі і депутати, і працівники Апарату ВР чи журналісти зможуть зробити тест, щоб увійти до Ради. Більше того, і звичайні люди, які прогулюються поруч, зможуть це тестування пройти”, – резюмував віце-спікер.

Також Корнієнко розповів, що на сьогоднішній день у Раді вакцинувалися до 200 нардепів. Точна кількість стане відомою після 15 листопада, коли до парламенту перестануть пускати без щеплення чи тесту.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях