В Офісі президента проводяться наради “як забрати мандат у Разумкова” – екс-спікер Ради – 24 Новини

В Офісі президента проводяться наради “як забрати мандат у Разумкова” – екс-спікер Ради

Разумков підкреслив, що забрати мандат у нього можуть лише ті, хто його надав – виборці. Все інше буде незаконним.

Екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що будь-які спроби Офісу президента позбавити його мандату будуть незаконними, бо забрати мандат мають право ті, хто його надав – це українці, що за нього проголосували на виборах.

За словами Разумкова, у п’ятницю в ОП була нарада, присвячена питанню “як забрати мандат у Разумкова”.

“700 людей гине на добу, по 30 тис. людей хворіє, йде війна, немає газу, в екстреному режимі ми включаємо російську та білоруську електроенергію… і це лише 5% проблем, які наразі у нас є. І саме цим має займатись Офіс президента. (…). Не варто проводити наради, бо зконних підстав у них немає. Так, вони голосували за мене на посаду голови ВР, але мандат вони мені не давали. Я пройшов першу президентську кампанію, парламентську кампанію і за мене також голосували люди, і вони мені дали цей мандат. І забирати його будуть ті, хто на наступних виборах буде визначатися – чи треба Разумкову бути в стінах Ради чи ні”, – сказав він.

Додавши, що будь-які спроби позбавити його мандату будуть відбуватись в позазаконний спосіб, але він впевнений, що колег це не зупинить.

“Тим не менш, за мандат я боротися буду, бо не хочу жити в державі, де панує несправедливість, неповага до закону і відсутність верховенства права”, – резюмував Разумков.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях