Він був першим у списку “Слуги народу”: Корнієнко назвав останні дії Разумкова “некомандними” – 24 Новини

Він був першим у списку “Слуги народу”: Корнієнко назвав останні дії Разумкова “некомандними”

Глава СН охарактеризував відносини фракції та глава ВР як “складна виробнича ситуація”.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко охарактеризував відносини політсили і спікера ВР Дмитра Разумкова як “складна виробнича ситуація”. При цьому, за його словами, поведінка Разумкова “некомандна”.

Про це глава монобільшості розповів журналістам у кулуарах парламенту.

Судячи з його слів, конфлікт зосереджено на законі про олігархів. Як сказав Корнієнко, у Разумкова є певні застереження.

“Фракція монобільшості пропонує певну адженду стосовно антиолігархічного пакету щодо якої у колег є певні застереження, зокрема і у голови Верховної Ради, який, процитую Давида Георгійовича Арахамію “висунутий нашою фракцією свого часу був і є певною мірою її представником”. Дійсно, він був першим номером у списку і лідером нашої політичної сили”, – сказав політик.

Щодо конфронтації між фракцією і Разумковим, то, за словами Корнієнка, “можна давати різні дефініції…ми для себе це називаємо складною виробничою ситуацією”.

Також його запитали, чи залишається Разумков членом команди “слуг народу”, на що глава СН відповів:

“Хто і член якої команди – це треба питати в першу чергу у цих людей. Він позафракційний, він не є членом нашої фракції. Більшу частину дій, які відбулися за останні кілька днів, я б відносив до некомандних дій з боку Дмитра Олександровича”.

Потім Корнієнка запитали, чи може “некомандна” поведінка призвести до того, що, можливо, скоро Разумков буде офіційно не членом команди. В свою чергу, глава монобільшості відбувся жартами, але заперечувати не став:

“Ну може всяке бути. Сніг може скоро піти. А можуть депутати збирати підписи – регламент чітко визначає процедуру”.

Також він відповів, чи поставить підпис за відставку Разумкова з посади голови Верховної Ради.

“Якщо я побачу підписи з депутатами, які, відповідно до регламенту, будуть збиратися, я зроблю свій вибір в цій непростій життєвій і політичній ситуації. Поки що я і не визначився, і не кажу”, – підкреслив Корнієнко.

При цьому, нардеп стверджує, що поки що не чув розмов у парламенті про збір підписів за відставку спікера парламенту.

Також він попросив “не забувати”, що є фракція, яка має спочатку розглянути дане питання на засіданні. Згадав Корнієнко і про те, що Разумков на лікарняному.

“У нас підписи збиралися багато проти кого, і нічим це не закінчувалося. Лише проти Марченка (ред. – Сергій Марченко, міністр фінансів) двічі чи тричі збирались, а він прекрасно презентує бюджет і прекрасний міністр фінансів. Це такий популярний механізм намагань подіяти на певного чиновника”, – підкреслив Корнієнко.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях