Якщо буде війна: Шмигаль звернувся до народу України (відео) – 24 Новини

Якщо буде війна: Шмигаль звернувся до народу України (відео)

Шмигаль закликав українців зберігати спокій, не піддаватися на провокації ворога та дезінформацію.

На тлі загострення ситуації на українському кордоні і ризику військового вторгнення російських військ на територію України, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступив зі зверненням до українців.

Своє звернення Шмигаль опублікував у Facebook.

Прем’єр-міністр закликав громадян України зберігати спокій і підкреслив, що українська армія готова дати відсіч агресору.

Він зазначив, що 8 років українські солдати боронять кордони, дипломати ведуть складні перемовини, а українці живуть із розумінням, що є небезпечний та підступний сусід, який намагається нас залякати, зламати, знищити. Але сьогодні, на відміну від 2014-го, наша армія готова.

“Вчора разом із прем’єр-міністром Литви були на контактній лінії. Що ми почули від командування нашими Збройними силами? Що сьогодні армія забезпечена усім необхідним — від пального до озброєння. Що Збройні сили постійно відстежують розвиток подій. Я вкотре наголошу: армія готова давати відсіч ворогу будь-якої миті”, сказав Шмигаль.

Він додав, що війна, яка ведеться проти нас, — це не тільки солдати й зброя. Вона має багато вимірів. Газова криза в Європі, розхитування курсу гривні, кібератаки на урядові ресурси, масові псевдомінування об’єктів інфраструктури, проплачені мітинги… Це все елементи гібридної війни.

І найстрашніший з них — дезінформація з нагнітанням паніки.

Прем’єр-міністр наголосив, що ми живемо у світі швидкого поширення інформації, коли панічні настрої для ворога є подарунком. Саме паніка краще за танки та автомати знищує держави. Це не 2014 рік, а 2022! Наша армія сильна, наша позиція на міжнародній арені — сильна. Ми сьогодні економічно — сильні.

“Бюджет виконується. Залишки на казначейському рахунку стабільно високі. Міжнародні резерви — 29 млрд доларів. Реальних макроекономічних причин для дестабілізації курсу гривні не існує — давайте не створювати їх самі, підігруючи ворогу.

Наші міжнародні партнери показали свою підтримку не на словах, а на ділі — їхня допомога щодня підсилює нашу армію, нашу економіку, наші позиції на міжнародній арені. Такого єднання провідних демократій світу не було вже десятки років. І наш ворог це бачить. І намагається розхитати корабель зсередини: залякати нас, роз’єднати нас, українців”, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр нагадав, що Росія є небезпечним сусідом, який намагається нас знищити, проте армія України забезпечена всім необхідним і готова дати відсіч у будь-який момент.

Шмигаль закликав українців зберігати спокій, не піддаватися на провокації ворога та дезінформацію.

“Єдине, що сьогодні дійсно нам потрібно — не піддаватися на гібридні провокації ворога, на дезінформацію. Наша армія готова. Наша армія сильна! Наша армія мужня! Такими маємо бути й ми. Наші солдати мають відчути, що за ними теж стоїть сила — сильний духом, мудрий, єдиний український народ! Довіряйте своїй державі! Довіряйте своїй армії! Вірте в Україну! Тільки разом ми непереможні! Слава Україні!”, – сказав Шмигаль.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях