ЄС не вірить заявам “ЛДНР” про “наступ” України на Донбасі – Боррель – 24 Новини

ЄС не вірить заявам “ЛДНР” про “наступ” України на Донбасі – Боррель

Євросоюз вкотре закликав Росію до деескалації навколо України.

Європейський Союз засудив масований обстріл Донбасу з боку проросійських бойовиків та закликав Росію до деескалації ситуації навколо України шляхом відведення військ від кордонів.

Про це йдеться у заяві високого представника Євросоюзу з питань безпеки та закордонних справ Жозепа Борреля.

За його словами, у Європейському Союзі вкрай стурбовані загостренням на Донбасі та побоюються, що Росія може використати нестабільність у регіоні як привід для військової ескалації проти України.

Очільник європейської дипломатії зазначив, що в ЄС чітко бачать активізацію російських зусиль з маніпулювання інформацією. Водночас у Європі не бачать підстав говорити про якийсь “напад” України.

“ЄС не бачить жодних підстав для тверджень, які лунають з непідконтрольних уряду регіонів Донецька і Луганська, про можливий український наступ”, – заявив Боррель.

Він також наголосив, що Євросоюз цілком і повністю відкидає заяви про “наступ” з боку Києва на окупований Росією Донбас та засуджує застосування важкої зброї та обстріли житлових районів, які очевидно порушують не тільки мінські угоди, а й міжнародне гуманітарне право.

“Ми вітаємо стриману позицію України під час стійких провокацій і зусиль з дестабілізації ситуації”, – додав він.

Боррель вкотре попередив, що будь-яка подальша військова агресія Росії проти України матиме масштабні наслідки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях