Євросоюз розгорне в Україні дорадчо-тренувальну військову місію – 24 Новини

Євросоюз розгорне в Україні дорадчо-тренувальну військову місію

Голова МЗС наголосив, що йдеться про співпрацю у військовій сфері, а не про розміщення в Україні бойових підрозділів.

Європейський Союз вирішив розгорнути в Україні дорадчо-тренувальну військову місію.

Як йдеться у заяві МЗС України, про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив за підсумками засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

Зокрема, за підсумками тривалих переговорів, Європейський Союз ухвалив принципове рішення про розгортання в Україні дорадчо-тренувальної військової місії, яке є важливим політичним сигналом про початок співпраці у військовій сфері.

“Ми домовилися сьогодні, що Європейський Союз розгорне в Україні дорадчо-тренувальну військову місію. Параметри цієї місії та час її розгортання ще будуть уточнюватися, але принципово рішення ухвалене”, – заявив Кулеба.

Міністр підкреслив, що розгортання місії буде важливим політичним сигналом про збільшення присутності ЄС в Україні та про початок співпраці у військовій сфері.

“Ще раз наголошую: місія буде дорадчо-тренувальною, це не бойові підрозділи. Але надзвичайно важливо, що ця ініціатива дійшла до свого завершення. Ми дуже довго працювали з друзями в ЄС, щоб це відбулося”, – підкреслив міністр.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях