Залужний розповів про план Росії: хоче підірвати оборону України зсередини – 24 Новини

Залужний розповів про план Росії: хоче підірвати оборону України зсередини

Головнокомандувач вважає, що Росія розраховує дестабілізувати Україну через політичну та економічну кризи, а ООН та ОБСЄ пасивні.

Росія робить розрахунок на політичну та економічну кризи з метою дестабілізувати ситуацію в Україні.

Як передає кореспондент, про це на конференції “Гібридні виклики сучасного світу, Україна та загрози” заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

“Противник не досягнув своїх цілей. Особисто я вважаю, що противник робить, очевидно, свій розрахунок на те, що внаслідок гібридних дій, насамперед через політичний конфлікт і економічні проблеми, вони можуть підірвати оборону України зсередини”, – сказав Залужний.

Також головнокомандувач ЗСУ відзначив пасивність ООН та ОБСЄ у питанні підтримки стримуючих безпекових норм і механізмів.

“Пробудилася агресія, пробудилася нетерпимість, людство фактично відмовляється від стримуючих норм і механізмів. Чому? Тому що, на мою суб’єктивну думку, Організація Об’єднаних Націй, вона не працює для того, щоб ці механізми підтримувати. На мою особисту думку, дійсно, я б сказав, що не зовсім відіграє ту роль, яку необхідно відігравати такій організації, як, припустімо, ОБСЄ”, – зауважив Залужний.

Також він торкнувся тенденції сучасної безпекової архітектури світу в умовах гібридної агресії.

“Чітко бачимо, що таке поняття, як повага до суверенітету та непорушності кордонів, вони вже стали просто пустими словами в сучасному світі, на жаль. Отже, нас повертають у світ, де, дійсно, ми приходимо до того, що в сучасному світі буде панувати лише право сильного”, – додав Залужний.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях