Заступник голови МОН Гарбарук після скандалу з помічницею пояснив, чому звільнився: у мене був вибір – 24 Новини

Заступник голови МОН Гарбарук після скандалу з помічницею пояснив, чому звільнився: у мене був вибір

За словами Гарбарука, чиновник має відповідати не лише за себе, а й за своїх підлеглих.

Заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук, який влип у скандал через помічницю Крістіну Тишкун, яка наділа відверте вбрання на зустріч з мером Львова, розповів, чому вирішив написати заяву про звільнення.

За словами чиновника, він мав вибір, але він не міг вчинити інакше, адже відповідає не лише за себе, а й за своїх підлеглих. Заяву про звільнення Гарбарук назвав нормальною європейською практикою.

“Моя позиція: державний чиновник несе відповідальність не лише за себе, а й за своїх підлеглих. Це абсолютно нормальна європейська практика, якою я дотримуюсь. Як у кожної людини я мав вибір. Я міг би не писати заяву, але вирішив вчинити саме так, як я вирішив”, – написав Гарбарук.

Він додав, що своїм вчинком заклав камінь до інституту репутації.

“Я щиро сподіваюся, що поступово в суспільстві буде сформовано інститут репутації, і кожен політик та чиновник відповідатиме за свої слова та вчинки з честю та гідністю”, – повідомив він.

Що було раніше

Заступник міністра освіти та науки Ігор Гарбарук приїхав до Львова, щоб перевірити місцеві училища та опинився у центрі скандалу. Усіх схвилював зовнішній вигляд його помічниці Крістіни Тишкун.

Дівчина приїхала на зустріч з мером Львова Андрієм Садовим у відвертому вбранні: у чорній приталеній сукні з високим розрізом до стегна та глибоким асиметричним декольте, завдяки якому видно відсутність білизни.

Після цього Ігор Гарбарук написав заяву за власним бажанням. Кабінет Міністрів України звільнив чиновника.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях