Зеленський про підозру Порошенку: Згодом люди зрозуміють, хто є хто – 24 Новини

Зеленський про підозру Порошенку: Згодом люди зрозуміють, хто є хто

Президент зазначив, що підозра п’ятому президенту викликала більший резонанс у суспільстві, ніж підозра Медведчуку.

Президент України Володимир Зеленський вперше прокоментував оголошення підозри п’ятому президенту і лідеру “Європейської Солідарності” Петру Порошенку. Гарант оцінив, як ця підозра вплине на ситуацію всередині країни.

Про це Зеленський розповів журналістам на полях конференції керівників закордонних дипломатичних установ України “Дипломатія 30. Стратегія сильної держави”.

Президент зауважив, що минула підозра у так званій “вугільній справі”, яку оголосили нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, не викликала такого резонансу у суспільстві.

“Я не думаю, що це буде якось впливати на ситуацію всередині держави. На цю ситуацію, як правило, впливають фінансові групи. Він (Порошенко – ред.) є однією з цих фінансових груп. Я бачу єдине, ми не бачимо резонансу щодо таких людей, як Медведчук, як пан, про якого ви сказали (мова про Порошенка – ред.)”, – зазначив він.

Також Зеленський зазначив, що питанням контрабанди вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу мають займатися правоохоронні органи та суд.

“Згодом люди зрозуміють, хто є хто”, – додав президент.

Зазначимо, як повідомили у Державному бюро розслідувань, офіційно Порошенка підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій.

17 грудня 2021 року Петра Порошенка викликали на допит у приміщення ГБР для проведення слідчих дій, але на сьогодні він не з’явився і про причини своєї неявки не повідомив.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях