Зеленський застосував санкції проти Фукса та Фірташа – 24 Новини

Зеленський застосував санкції проти Фукса та Фірташа

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про санкції проти бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Відповідний указ у четвер, 24 червня, опубліковано на сайті глави держави.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в тексті указу.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Санкції проти Фукса та Фірташа

18 червня РНБО вирішила застосувати обмежувальні заходи проти бізнесменів Павла Фукса та Дмитра Фірташа.

Санкції проти Фукса пов’язані з минулими рішеннями РНБО про позбавлення ліцензій 19 компаній, що займаються видобутком корисних копалин. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, 6 грудня 2018 року одна особа, яку секретар РНБО представив без прізвища як Віталій Євгенійович, змогла зареєструвати в один день 19 компаній у місті Олександрія.

“І через дуже короткий проміжок часу ця людина отримала 19 ліцензій на вуглеводні”, – додав Данілов.

“Ми вважаємо, що за цими діями стоять представники Російської Федерації. Ми на цьому наголошували на наших засіданнях”, – сказав секретар РНБО.

Також секретар РНБО уточнив, що обмежувальні заходи застосовані через ситуацію, пов’язану з компанією “Голден Деррік”, власником якої є Фукс.

Обмежувальні заходи стосовно Фірташа застосовані через його участь у титановому бізнесі та через постачання сировини, яка потім відправляється на військові підприємства Російської Федерації. Це постачання було відстежене українськими розвідувальними службами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях