Зеленський зустрівся з міністром оборони Великобританії – обговорив розвиток флоту та проблему “Північного потоку-2” – 24 Новини

Зеленський зустрівся з міністром оборони Великобританії – обговорив розвиток флоту та проблему “Північного потоку-2”

Сторони обговорили безпеку в акваторії Чорного та Азовського морів.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Великобританії Беном Воллесом. Під час спілкування сторони обговорили ситуацію в Азовському та Чорному морях, співпрацю двох країн з питань флоту, а також проблему “Північного потоку-2”.

“Великобританія стала нашим ключовим партнером у питанні розвитку українського флоту. Очікую, що майбутні проекти у сфері безпеки, заплановані в рамках цієї угоди, будуть ефективно реалізовані”, – наводять слова Зеленського.

Під час обговорення питань безпеки у районі Чорного та Азовського морів Зеленський та Уоллес обговорили можливі міжнародні кроки, які необхідні для відновлення безпечного судноплавства у регіоні. Також сторони обговорили важливість подальшого поглиблення двосторонньої співпраці у сфері безпеки та оборони. Зокрема, Україна хоче сформувати новий ВМФ вже до 2035 року.

Президент України в ході спілкування наголосив на необхідності реалізації послідовних кроків для набуття Україною повноцінного членства в НАТО. Також Україна, як запевняє Зеленський, намагається активізувати роботу для досягнення миру на сході та відновлення суверенітету та територіальної цілісності.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях