Кримінальне пекло. У Бразилії заблокували місто через помсту наркоторговців – 24 Новини

Кримінальне пекло. У Бразилії заблокували місто через помсту наркоторговців

Атаки були сконцентровані в Манаусі, але також відбулися в муніципалітетах Парінтінс і Карейро Кастаньо.

У Манаусі, столиця бразильського штату Амазонас, влада закрила школи та громадські будівлі, зупинила транспорт і практично зупинила життя міста після різкого сплеску насильства місцевих наркоугруповань в помсту за вбивство їхнього лідера. Губернатор штату вимагає розгортання національної гвардії.

Про це повідомляє APnews.

За інформацією міністра безпеки штату Амазонас Луісмар Бонатес, напади у Манаусі були здійснені з в’язниці у відповідь на смерть торговця наркотиками та людьми Еріка Батіста Коста, також відомого як “Дадіньо”, якого застрелила місцева поліція під час спецоперації в районі Реденсао на захід від Манауса.

Злочинні угруповання підірвали 21 автомобіль, автобусні станції, банки та шини по всьому місту. Також вони обстріляли зі швидкісних катерів вхід до поліцейської дільниці недалеко від порту Манаус. Один зі злочинців викинув гранату, але, на щастя, вона не вибухнула. Інформації про постраждалих не надходило.

Секретаріат безпеки штату Амазонас повідомив, що на цей момент заарештували 29 осіб, з яких 27 безпосередньо брали участь в насильстві та ще двоє планували теракти.

Жителі міста розповіли, що відчувають себе заручниками у своїх же будинках, боячись вийти на вулицю через поширення в соціальних мережах погроз від злочинців.

“Ми значно посилили кількість і роботу патрулів, також поліція встановила контрольно-пропускні пункти в Манаусі та штаті. Люди можуть виходити зі своїх будинків і вільно пересуватися. Поліція працює на вулицях, щоб гарантувати безпеку”, – повідомив секретар безпеки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях