Люди з вивернутими кінцівками і закривавлені “нутрощі” автобуса: з’явилося моторошне відео з місця ДТП під Черніговом – 24 Новини

Люди з вивернутими кінцівками і закривавлені “нутрощі” автобуса: з’явилося моторошне відео з місця ДТП під Черніговом

У ДТП загинули 13 людей.

Державна служба з надзвичайних ситуації показала моторошне відео з місця трагічної ДТП у Чернігівській області, де зіштовхнулася вантажівка та автобус. В результаті ДТП загинули 13 людей, ще семеро перебувають у лікарні у важкому стані.

Так, на оприлюдненому рятувальниками відео можна побачити розкурочені від удару “нутрощі” маршрутки, де знаходилися люди. Металеві частини транспортного засобу закривавлені.

Сидіння в салоні міжміського автобуса такі ж, як і в міських маршрутках і так само закріплені. Однак, швидкість на трасі та містом дещо відрізняється. У таких умовах пасажири мікроавтобуса їхали до міста Борзни (120 км від Чернігова, 2 години їзди по ожеледиці).

На кадрах ДСНС видно, що після лобового зіткнення маршрутки і вантажівки задні пасажирські крісла зірвалися з кріплень і буквально врізалися у передні.

Також на відео є постраждалі. Зокрема видно, як чоловіка, ймовірно зі зламаною та практично вивернутою ногою, переносять на ношах до “швидкої”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях