Медики не змогли допомогти: в Одесі трагічно загинув генерал ДПСУ – 24 Новини

Медики не змогли допомогти: в Одесі трагічно загинув генерал ДПСУ

У грудні Валерію Курникову мало виповнитися 56 років.

В Одесі під час відпочинку з сім’єю на пляжі потонув генерал Держприкордонслужби Валерій Курніков.

Відзначається, що інцидент стався на одеському пляжі на 13-й станції Фонтану. Генерал відпочивав на морі з сім’єю, поплив на хвилеріз і пішов під воду. Через деякий час люди виявили його тіло без ознак життя.

Як повідомляють очевидці трагедії, рятувальники витягли його тіло на берег. Але, медики не змогли допомогти потерпілому – їм залишилося тільки констатувати смерть.

У грудні 2021 року Валерію Курнікову виповнилося б 56 років.

Повідомляється, що 2014 році Курніков став одним з перших, хто публічно назвав так звану “російську весну” в Криму окупацією. При захопленні півострова генерал не тільки зібрав навколо себе однодумців, а й допоміг їм з сім’ями перебратися на материкову частину України.

“Валерій Курніков – ветеран Держприкордонслужби, який у 2014 році в Криму згуртував навколо себе вірних присязі прикордонників… У Сімферополі він збирав навколо себе сім’ї військовослужбовців, яким допомагав вибратися на материк. Також забезпечив збереження і передачу цінної службової інформації”, – йдеться в повідомленні спільноти.

Прощання з Валерієм Курніковим пройшло 6 липня на території управління Одеського прикордонного загону. Поховають українського генерала на наступний день на Херсонщині.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Валерія Курнікова.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях