На Львівщині чоловік впав на працюючу болгарку. Перерізав шию, але вижив – 24 Новини

На Львівщині чоловік впав на працюючу болгарку. Перерізав шию, але вижив

Лезо інструменту зупинилося буквально за кілька міліметрів від сонної артерії.

На Львівщині чоловік випадково перерізав собі шию болгаркою. Лікарі кажуть, що потерпілому дуже пощастило повезло вижити.

Відомо, що інцидент стався в Червоноградському районі області. Чоловік працював з болгаркою будинку, в якийсь момент він спіткнувся і впав на працюючий інструмент. На допомогу чоловікові відразу ж кинулися інші люди, але інструмент встиг перерізати передню і бічну поверхню шиї, до хребців.

До лікарні чоловіка привезли з масивною раною м’яких тканин з ушкодженням м’язів, підшкірної клітковини, кісток і хрящів шийного відділу хребта. Не дивлячись на досить серйозні травми, лікарям вдалося стабілізувати стан потерпілого.

“Під час падіння болгарка пошкодила і щитоподібну залозу, що викликало масивну кровотечу. Сонна артерія, на щастя, не була пошкоджена, були ушкодженні її гілки, болгарка зупинилася буквально за кілька міліметрів від магістральної судини, що і врятувало чоловіка, а також те, що лікарні «швидкої» надали пацієнту кваліфіковану допомогу”, – каже Гнат Герич.

Повідомляється, що чоловіка в лікарні відразу ж прооперували і днями виписали додому. За словами лікарів, пацієнти з травмами, отриманими в роботі з болгаркою, бувають у них досить часто. Але, в основному, з травмами рук або ніг.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях