На Рівненщині 44-річна жінка зарізала чоловіка через його ревнощі – 24 Новини

На Рівненщині 44-річна жінка зарізала чоловіка через його ревнощі

44-річна жінка зі своїм чоловіком повернулася з гостей і зарізала його. Жінка стверджує, що це був самозахист.

За її словами, між ними виник конфлікт на ґрунті ревнощів, чоловік почав душити її. Захищаючись, жінка завдала ударів ножем в область живота, після чого чоловік помер.

Швидку допомогу викликав сусід подружжя, але коли медики прибули, чоловік уже помер. Про трагічний випадок повідомила пресслужба поліції Рівненської області.

Правоохоронці повідомили, що подружжя відпочивали у друзів, чоловік приревнував дружину, оскільки вона повернулася додому пізніше за нього.

“За словами жінки, під час з’ясування стосунків чоловік почав її душити, а вона, щоб захиститися, взяла зі столу кухонний ніж, яким завдала чоловікові удару в живіт”, – повідомили в поліції.

Жінка сама попросила сусіда викликати швидку допомогу, щоб вони надали допомогу її пораненому чоловікові. Згідно з лікарським свідченням, смерть настала від масивної крововтрати внаслідок проникаючого ножового поранення черевної порожнини.

Тепер жінка перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Відкрито кримінальне провадження за фактом завдання умисного тяжкого тілесного ушкодження, яке призвело до смерті. Також у поліції повідомили, що раніше у жінки судимостей не було.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях