не стало мами глави Української греко-Католицької церкви – 24 Новини

не стало мами глави Української греко-Католицької церкви

Не стало матері глави греко-Католицької церкви Святослава Шевчука.

Не стало матері глави греко-каталонської церкви Святослава Шевчука.

Так, стало відомо, що в результаті важкої хвороби померла Віра Шевчук-мама Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Отця. Жінки не стало на 74 році життя у місті Стрию.

Про це розповіли на сайті церкви.

“Сьогодні о 19: 00 у поминальній каплиці храму святих Володимира та Ольги м.Стрия (вул. Григорія Коссака, 7а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння почнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі святих Володимира та Ольги”, – сказано в повідомленні.

Як розповів сам Святослав Шевчук, що його мама була вчителем музики. Вона викладала гру на фортепіано. Тому в їхньому будинку завжди було багато учнів і постійно звучала музика. Це Святослав запам’ятав на все своє життя.

“Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала в музичну школу, щоб робити уроки. Собі уявіть-урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент або студентка, моя мама біля неї, а я поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. і тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому”, – поділився своїми спогадами Шевчук.

У соціальній мережі багато користувачів висловили слова співчуття у зв’язку з такою важкою втратою. Також був коментар і від екс-міністра культури Євгена Нищука.

Нагадаємо про те, що Шевчуку виповнилося на сьогодні 50 років. Він багато чого досяг у своєму житті.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях