“Ніс не зламаний, петля була занадто високо”: в поліції розповіли, що знайшли на місці смерті Шишова – 24 Новини

“Ніс не зламаний, петля була занадто високо”: в поліції розповіли, що знайшли на місці смерті Шишова

При цьому правоохоронці вже перевірили всі звернення Шишова в поліцію за останні два роки – їх не було.

Слідчі дії на місці, де знайшли повішеним лідера БДУ Віталій Шишова закінчилися. На даний момент вдалося з’ясувати кілька цікавих моментів. Зокрема, що відстань від землі до петлі більше, ніж зріст Віталія і пнів, які знаходяться поруч. Крім того, в поліції не підтвердили, що у Шишова був розбитий ніс.

“Хочу звернути вашу увагу, що зріст Віталія – ​​185 см, поряд стоять пні – по 50 і 60 см у висоту. При цьому від петлі до землі – 308 см. Мотузка при цьому була складена в 4 шари”, – розповів Клименко.

Отже, якщо припустити, що він пень поставив на пень, до петлі все одно не вистачає 9 сантиметрів. Незважаючи на цей факт, наразі розглядаються дві основні версії: самогубство і вбивство з імітацією суїциду.

Також правоохоронці не підтвердили інформацію, що у Шишова був розбитий ніс. За словами глави Нацполіціі, у нього були тільки садна – на носі, на лівому коліні, грудях і губі, що характерно для разового падіння.

При цьому правоохоронці вже перевірили всі звернення Шишова в поліцію за останні два роки – їх не було. Інформації про стеження за білорусом у поліції також немає.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях